Čo dokáže každú ženu jednoznačne uspokojiť?

V Sex a vzťahy

Zamýšľali ste sa aj vy nad tým, čo nás ženy dokáže uspokojiť? Niekedy je to lahodná káva a koláčik k tomu, niekedy zase deň oddychu. My si však prezradíme, čo dokáže každú ženu azda najviac uspokojiť.

Vyzerajte mlado

Erotický darček

Niekedy už máme plné zuby tých klasických darčekov a občas túžime dostať niečo, čo bežne nedostávame. Napríklad taký vibrátor poteší určite aj vás, priznajte si to. Keď váš partner zrovna nebude doma, môžete si dlhé chvíle skrátiť niečím, čo vás uspokojí a nefrfle vám kvôli každej hlúposti. Takýto darček si môžete kúpiť aj sama. Nemusíte čakať, že vám ho partner kúpi, aj keď, nikdy neviete. Kašlite na zvedavé pohľady ostatných a doprajte si aj vy erotický darček.

Uprataná domácnosť

Viete si predstaviť, že by ste po príchode z práce nemuseli vôbec, ale že vôbec nič robiť? Verte, boli by ste viac spokojná, ako keby vám partner doniesol Venušine guličky pre vaše uspokojenie. Umyté riady, poupratovaná spálňa a aj obývačka? To znie fantasticky! Dúfajte, že vám to raz partner splní.

Romantika vo dvojici

Každú ženu dokáže uspokojiť ten moment, kedy zabudne na všetky starosti a vychutná si spoločné chvíle s rodinou alebo len s partnerom pri romantickej večeri. Romantika vo dvojici – to je to, čo chce každá žena, len nie vždy jej to je dopriate.

Čo dokáže každú ženu jednoznačne uspokojiť?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu