Chcete mať účes ako Sarah Jessica Parker?

V Móda a krása

Kto by nepoznal Sarah Jessicu Parker a jej účinkovanie v seriáli Sex v meste. V tomto seriáli Jessica Parker stvárnila Carrie Bradshaw, novinárku píšuca o sexe, a touto úlohou si získala priazeň mnohých žien na svete. A nielen Carrie, ale tiež aj samotná Sarah Jessica Parker je inšpiráciou pre mnohé dámy, ženy, slečny či dievčatá.  Dokonca je pasovaná za módnu ikonu, vlnitý účes Sarah Jessicy Parker je pre ňu charakteristický, páči sa aj vám?

Účes ako Sarah Jessica Parker
Účes ako Sarah Jessica Parker

Urobte si vlny ako Sarah Jessica Parker

Chcete mať vlny ako Sarah Jessica Parker? Je to jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je tužidlo na vlasy, malé penové natáčky a kulmu alebo žehličku na vlasy s malým priemerom.

1. Pripravte sa, ideme na to

Do čerstvo umytých, ešte vlhkých vlasov, si votrite tužidlo. Tužidlo udrží počas celého dňa vlny svieže a pružné.

2. Vytvarujte si vlny

Zoberte si asi 2,5 cm hrubý prameň vlhkých vlasov a naviňte ho na natáčky, či už penové alebo obyčajné, je na vás.  Nemusíte sa báť použiť ani žehličku na vlasy, s tou však opatrne.

3. Buďte trpezlivá

Keď ste použili natáčky a navinuli ste si vlasy po celej dĺžke, buďte trpezlivá, vlasy vám budúc schnúť trochu pomalšie. Nechce sa vám čakať? Urýchlite schnutie a použite fén.

Tip: Nastavte fén na najvyššiu teplotu a na najpomalší výkon. Takto nastavený fén napodobní sušiacu helmu.

Používate žehličku na vlasy? Postup je iný, ako pri natáčkach – naviňte na žehličku prameň po prameni, od úrovne uší až po končeky.

4. Nečešte sa kefou

Použite prsty a vlny si jemne upravte do tvaru, aký sa vám najviac páči. Kefou by ste si účes iba pokazili a vlny by neboli také pružné a objemné.

5. Spevnite účes

Nechcete, aby vám vietor pokazil prvý jarný vietor? Nastriekajte si končeky fixačným sprejom, objem vĺn vám vydrží až do prvého umytia vlasov.

6. Šperkovanie na záver

Pre dokonalý konečný vzhľad použite lesk na vlasy.

Chcete mať účes ako Sarah Jessica Parker?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu