Chcete byť obľúbený? Tomuto sa teda vyhnite

V Sex a vzťahy

Určite ste sa aspoň raz v živote zamýšľali nad tým, prečo nie ste medzi kamarátmi až tak obľúbený, ako by ste možno chceli byť. Ak aj ste, tak teda v rodine. Najmä v mladom veku túžime byť v centre pozornosti, čo nám poväčšine vedia prekaziť najmä mladší súrodenci. Ak ale chcete byť obľúbený, pravdepodobne robíte v niečom chybu. Týmto veciam, o ktorých si povieme nižšie, sa jednoznačne vyhnite.

Já, já, já, jenom já

Keď z vás doslova na míle cítiť sebeckosť, ťažko môžete byť vo svojej partii obľúbený. Nikto nemá rád sebeckých ľudí, ktorí si nedovidia na špičku nosa. Preto ak neustále hovoríte len o sebe  a pritom sa nezaujímate o svojho komunikačného partnera, ťažko sa môžete stať obľúbeným.

Ohováranie

Veď kto má rád ohováranie? Možno len staršie tety na trhovisku. Ak chcete, aby vás v partii mali radi, nesnažte sa pred nimi ohovárať neprítomných ľudí – najmä tých, ktorí aj vaši kamaráti poznajú. Možno s vami nezdieľajú názor. Skôr si zavaríte, ako urobíte očko.

Chválenkárstvo

Viac menej to trošku súvisí s prvým bodom. Skúsme si to vysvetliť takto: Páčilo by sa vám, keby za vami prišiel kamarát a hovoril vám o tom, čo si kúpil, akú perfektnú dovolenku zažil, kde ešte plánuje ísť? Určite by vám to aspoň trolilinku vadilo. Škrelo by vás, že vám sa nedá ísť, lebo vám šéf nedá dovolenku, alebo jednoducho na to nemáte peniaze. Vyhnite sa chválenkárstvu. Buďte milí, doprajte svojim kamarátom. Uvidíte, že vás budú mať radšej.

Chcete byť obľúbený? Tomuto sa teda vyhnite

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu