Biano.sk – svieži vietor medzi webmi o bývaní

V Komerčné články

Hľadáte inšpiráciu pre vaše bývanie? Biano, nový web o bývaní, vám ju pomôže nájsť. A viete čo? Podeľte sa o svoje dojmy do komentárov pod článkom. Možno sa budú zhodovať s tými našimi. Toto sú ony.

Čo je to Biano

Biano je český projekt, ktorý sa za necelý rok svojej existencie zaradil medzi najväčšie weby o bývaní. Slovenskou mutáciou sa snaží o rozšírenie svojho poľa pôsobnosti aj u nás. A potenciál na skvalitnenie scény rozhodne má. Čo nás na novej internetovej platforme o bývaní najviac zaujalo?

shutterstock_133942856

S Biano.sk vás bývanie začne baviť

Web už na prvý pohľad korešponduje so svojou značkou. Je jednoduchý, no čistý, jasný a úderný. Prosto Biano. Nájdete na ňom všetko, čo vás o svete bývania zaujíma. A to, čo vás doteraz nezaujímalo, vás možno zaujímať začne. Biano skvele prepája bytové inšpirácie s konkrétnymi produktami a v zásade ponúka rôzne momenty jedného segmentu (bývania) na spoločnom mieste. Čo je samo o sebe super nápad, ktorý tu doteraz nebol. Rozhodne nie v takom peknom kabáte.

Od inšpirácie k realizíacii

Keby bol Biano.sk tlačeným katalógom, mal by more strán a nezmestil by sa ani do tých najväčších schránok. Na webe je ale oveľa interaktívnejší a to je, zdá sa, cieľom. Ľahko sa preklikáte ponukou a prídete si na svoje bez ohľadu na to, či hľadáte nové možnosti pre svoj dom, byt, spálňu alebo chodbu. Ku každej z inšpiratívnych fotografií je pripojený profil dizajnéra aj s kontaktom. To je veľmi praktické v prípade, že ste sa do interiéru zamilovali a chcete ho mať stoj čo stoj doma. Od inšpirácie k reálnemu uskutočneniu nebolo nikdy tak blízko.

Katalóg s pridanou hodnotou

Hodnotné tipy získate aj pri „listovaní“ v magazíne, bohatom na nápady a fotografie. Opäť v štýle a duchu Biano.sk. A aby toho nebolo málo, v kategórii Produkty sú prehľadne zhromaždené produkty rôznych značiek a výrobcov. Môžete si medzi nimi vyberať podľa dizajnu, ceny, výrobcu alebo farby. Ako chcete. Biano.sk jednoducho ponúka pridanú hodnotu, akú len tak ľahko nenájdete.

10913-biano-logo-full-150px

Biano.sk – svieži vietor medzi webmi o bývaní

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu