Ani muž nie je naprogramovaný na jeden štýl

V Komerčné články, Nezaradené

Čisté prostredie a dokonalý vzhľad sú dnes veľmi žiadaným artefaktom. V mnohých prípadoch sa prechádza až do extrému a hranice sa stále posúvajú. Nie sú to už len ženy, ktoré dbajú o svoj zovňajšok a okolie. Je to jasné. Aj muži chcú experimentovať so svojím vzhľadom. Na internete vidia, čo letí vo svete, a chcú vyskúšať to isté. Dôkazom je nárast vyslovene pánskych holičstiev už aj na Slovensku. Miesta, kam mali kedysi ženy vstup zakázaný, kam si muž prišiel dať urobiť bradu a účes, u nás vymizli zrejme za socializmu.
Dnes sa holič ako remeslo objavuje znovu a holenie má nový význam ako súčasť života bežného muža. Nie len, že si tu páni nechávajú skrášľovať svoje porasty, no v mnohých prípadoch je to pre nich menší druh relaxu a nádych sviežosti.

Odlišné hodnoty bežného muža

Podobne sa s tým dostáva do popredia aj pojem metrosexuál. Kam sa zaraďujú muži, ktorý venujú väčšiu pozornosť svojmu vzhľadu. Nie je to len označenie mestského človeka, rovnako ako v holení si hľadá spôsob využívania najmodernejších prostriedkov, od kozmetiky po oblečenie a značkové doplnky. V mnohých prípadoch vie dokonca prevyšovať potreby žien. Neznamená to, že používanie čistiacich prostriedkov sa stane výsadou oboch pohlaví. Každopádne nebudeme nikomu upierať jeho potreby.

Žiadane obmedzenia

Životný štýl predstavuje spoločenské a funkčné prepojenie života , ktorý sa prejavuje v konkrétnom výraze foriem a vzťahov medzi jednotlivými ľuďmi, ich správaním a prostredím.“ To znamená, že prejav správania konkrétneho človeka je v konečnom dôsledku ovplyvňovaný jeho okolím. Preto nemôžeme mať nikomu za zlé, ak sa v takomto prispôsobení cíti oveľa lepšie. Či už je to spoločné trávenie voľných chvíľ s partnerom v príjemnom prostredí, ktoré rozvonia nový osviežovač vzduchu, alebo je to nenáročná samota človeka nabitého energiou a chuťou spoznávať nové svety, vždy máme na šťastie na výber.

Ani muž nie je naprogramovaný na jeden štýl
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu