Ako zvýšiť komfort v aute za pár eur

V Auto-moto, Komerčné články

Nie každé staršie auto musí automaticky prísť o svoje jazdné vlastnosti. O čo však časom určite príde je komfort z jazdy v porovnaní s modernejšími vozidlami. Vyhrievané sedadlá, elektronicky nastaviteľné sedadlá, cúvacie kamery či senzory sú dnes bežnou súčasťou takmer všetkých áut strednej triedy. A vy si zrazu uvedomíte, že váš štvorkolesový miláčik je už starý. Nemusíte sa ho však hneď zbaviť, za pár eur môžete zvýšiť pohodlie pri jazde a aj pri údržbe. Lebo pohodlnosť a praktickosť je dôležitá, tak ako nebudete spájať dve hadice eskapaskami, ale použijete rýchlospojky, tak si vďaka týmto tipom zjednodušíte starostlivosť či vytvorenie komfortu vo svojom aute.

shutterstock_152539595

Netepujte koberčeky po každom silnejšom daždi

Či už máte deti, domáce zviera alebo chodíte radi na turistiku, vždy príde do auta niekto zablatený. A vtedy vám neostáva nič iné, ako riešiť, kto vám vytepuje koberčeky tentokrát. Nájdite si rohože do auta z gumy a tento problém okamžite vyriešite. Keď budú špinavé, vytiahnete ich von a vyprášite ich alebo vystriekate záhradnou hadicou a budú ako nové a koberčeky prežijú bez ujmy.

Kožené sedačky a leto nejdu dohromady

Nikto nemá rád kožené sedačky, ktoré sú rozpálené júlovým ostrým slnkom. Vtedy máte pocit, že si nesadáte do auta, ale na vyhriaty pekáč. Čo s tým? Nemusíte ísť hneď prečalúniť interiér, stačí, ak si obstaráte poťahy do auta a hneď to bude prijateľnejšie. Ideálne v nejakých svetlejších farbách, keď sa vám náhodou zašpinia, môžete ich veľmi jednoducho dať dole a oprať ich. Je to každopádne oveľa lepšie, ako si sadať na rozpálenú kožu.

Deflektory na okná

Skvelým pomocníkom sú deflektory na okná – zvýšia komfort a znížia spotrebu paliva. Vďaka ich tvaru bude mať auto lepšiu aerodynamiku, čo vedie k zníženiu spotreby a ak radi jazdíte s otvorenými oknami, zmiernia hladinu hluku, ktorá bola nepríjemná pri vyšších rýchlostiach. Už za pár eur si môžete zvýšiť komfort vo vašom aute. Idete do toho?

Ako zvýšiť komfort v aute za pár eur
5 (100%) 2 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu