Ako zvládnuť partnerskú krízu?

V Sex a vzťahy

Z času na čas aj do vášho vzťahu príde, aj keď si myslíte, že máte ten najúžasnejší vzťah pod slnkom. Práve takéto páry, ktoré si myslia, že ich vzťah je dokonalý, nezvládajú partnerskú krízu práve preto, lebo túto situáciu neočakávali a nevedia, akým spôsobom ju riešiť.Ako teda zvládnuť partnerskú krízu? Poradíme si.

Rozprávajte sa o probléme

Keď sa budete v domácnosti obchádzať, problém rozhodne nevyriešite. Sadnite si s partnerom a otvorene sa o danom probléme porozprávajte. Dôležité je, aby ste situáciu neriešili v afekte. Vtedy veci skôr skomplikujete, ako vyriešite. Ak reagujete impulzívne, radšej sa dvakrát hlboko nadýchnite a potom rozprávajte.

Neurážajte sa

Keď budete riešiť daný problém, neurážajte sa. Takýmto prístupom situáciu opäť len skomplikujete a namiesto riešenia si narobíte ešte väčšie problémy. Keď sa stala chyba na vaše strane, priznajte si ju. Nezatĺkajte, ale zároveň nehádžte vinu len na seba. Akýkoľvek problém vo vzťahu sa týka dvoch.

Nech už sa stane čokoľvek, nepotláčajte svoje pocity. Povedzte, čo vás trápi, ale zároveň neosočujte a neurážajte svojho partnera/ partnerku. A už vôbec problém neriešte násilím. Ak máte deti, rozhodne nič neriešte priamo pred nimi.

Ako zvládnuť partnerskú krízu?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu