Ako zapôsobiť na mužské pohlavie?

V Sex a vzťahy

Aj vás už dlhšiu dobu trápi myšlienka, že napriek tomu, že sa snažíte nájsť si dobrého partnera, nedarí sa vám? Možno za to môže práve to, že sa až príliš snažíte. Väčšinou keď sa prestaneme snažiť, práve vtedy sa nám stane to, po čom už dlhšiu dobu túžime. V tomto prípade práve nájdenie si partnera. Ako ale zapôsobiť na mužské pohlavie? My vám ochotne poradíme.

Buďte sama sebou

Ak chcete zapôsobiť na muža, ktorý sa vám páči nielen svojim výzorom, ale aj povahovými vlastnosťami, črtami, rozhodne sa na nič nehrajte. Práve pretvárka by mohla, či chcete, alebo nie, prekaziť to, o čom tak veľmi snívate. Muži neznášajú afektované ženy, ktoré sa tvária ako bohyne, ktoré si nevidia na špičku nosa. Majú radi zdravo sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo v živote chcú a na nič sa nehrajú.

Dávajte si pozor na to, čo poviete

Príde vám to možno nepochopiteľné, ale záleží na tom, čo poviete nádejnému partnerovi. Samozrejme, buďte úprimná. Máme na mysli to, aby ste mu nehovorili až príliš súkromné veci napríklad týkajúce sa vášho zdravia. Ani muž vám na prvom rande nepovie, že si pravidelne kupuje tabletky na erekciu. A ak aj áno, nezdalo by sa vám zvláštne, keby sa vám zveril s takouto informáciou?

Nepreháňajte to s vyzývavým oblečením a make-upom

Vyzývavým oblečením a veľkým množstvom make-upu muža síce upútate, nie však nadlho. Takýto muži sú vami zaujatí len kvôli vašej fyzickej kráse. Nič viac v tom nehľadajte. Skúste nosiť skôr nude make-up a decentné, ale zároveň elegantné typicky ženské oblečenie. Muž nebude ani potrebovať Cialis, aby bol z vás úplne paf.

Ako zapôsobiť na mužské pohlavie?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu