Ako vybrať vhodný odvlhčova

V Komerčné články

O dvlhčovač je zariadenie, ktoré slúži na odsatie vlhkosti zo vzduchu v miestnosti. Podstatné je vybrať si odvlhčovač, ktorý má dostatočný výkon, pretože len vhodne zvolený odvlhčovač dokáže skrátiť proces vysušovania. Odvlhčovače vzduchu sú používané všade tam, kde hrozí vznik škody z dôvodu zvýšenej vlhkosti obsiahnutej v stenách. Ak vo Vašej domácnosti bojujete s plesňou bude pre Vás odvlhčovač tým najlepším riešením. Široký sortiment odvlhčovačov nájdete tu.

Rozdelenie odvlhčovačov

Podľa použitej technológie sa odvlhčovače delia na kompresorové a adsorpčné. Podľa konštrukcie na profesionálne, domáce a bazénové.

screen-vzdusin

Použitie odvlhčovačov v domácnosti

So zvýšenou vlhkosťou sa čoraz častejšie stretávame aj v našich domácnostiach, najmä v tých, ktoré prešli rekonštrukciou a sú zateplené. Domáce odvlhčovače nachádzajú využitie najmä v malých priestoroch, v ktorých je zvýšená vlhkosť vzduchu, ako sú komory či pivnice. So zvýšenou vlhkosťou sa ďalej stretávame aj v kúpeľni, v kuchyni, a v miestnostiach, v ktorých sušíme prádlo. Samozrejme okrem týchto miestností môžete odvlhčovať použiť aj v ktorejkoľvek inej miestnosti domácnosti. Odvlhčovač domácnosti by mal mať výkon odvlhčovania 20l/deň. Keďže odvlhčovače bývajú používané dosť často je potrebné vyberať si kvalitné prístroje a venovať ich výberu dostatok času. Moderné domáce odvlhčovače tiež zabezpečujú čistenie vzduchu od plesní, zápachu a spór.

Kde zakúpiť domáce odvlhčovače

Podobne ako iné produkty aj odvlhčovače do domácnosti môžete zakúpiť v bežných kamenných obchodoch, alebo prostredníctvom internetu. Výhodou nákupu cez internet je nižšia cena výrobkov. V eshope vzdusin.sk nájdete široký sortiment odvlhčovačov určených pre domácnosť za výhodné ceny.

Najlacnejší domáci odvlhčovač značky Daitsu je určený do menších priestorov, vďaka pojazdnému koliesku je možné ho jednoducho premiestňovať z jednej miestnosti do druhej, ovláda sa pomocou otočného tlačidla, má výkon 10l/deň a u nás ho zakúpite za 166 €.

Najkvalitnejší profesionálny domáci odvlhčovač vhodný do nepretržitej prevádzky od nemeckého výrobcu Remko s výkonom sušenia 46l/deň , s digitálnym displejom, s automatickým riadením prevádzky prístroja u nás kúpite za 633 €.

Skúsenosti s odvlhčovačmi

Ak si chcete aj vy zakúpiť odvlhčovač či už do domácnosti alebo komerčného priestoru, kliknite sem a zobrazíte skúsenosti s odvlhčovačmi, ktoré majú iní užívatelia odvlhčovačov. Svoj názor s odvlhčovačom tu môžete následne pridať aj vy, a podeliť sa tak o svoje skúsenosti aj s ďalšími záujemcami o odvlhčovač.

Ako vybrať vhodný odvlhčova

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu