Ako si zveľadiť starší byt v panelovom dome

V Bývanie, Komerčné články

Bývate v staršom panelovom dome a plánujete v blízkej dobe menšie, či väčšie rekonštrukcie? Máte nachystané peniaze aj na väčšie rekonštrukcie, ale radi by ste sa im vyhli? Nikdy neviete, či sa v blízkej dobe nezrealizuje zmena správcu domu a nový správca domu bude mať úplne iné požiadavky a prístup k vám. To by vás ale malo zaujímať najmä čo sa týka spoločných priestorov.

Ušetrite za bývanie

Ak ale chcete zveľadiť vnútro – váš byt, poradíme vám zopár skvelých nápadov.

Investujte do výmeny nábytku

Starší nábytok sa môže zdať kvalitnejší, ale ak chcete modernejšie zariadenie, musíte investovať do nového nábytku. Samozrejme, nemusíte meniť všetok nábytok v byte. Postačí napríklad výmena šatníkovej skrine, komody alebo jedálenského stola. Uvidíte, že aj takáto menšia obmena vám priestor viditeľne skrášli.

Vymeňte staré doplnky za novšie

Máte aj vy doma staršie vázy, obliečky, deky a iné dekoračné predmety? Staré zahoďte a kúpte si nové. Uvidíte, že aj taká nová deka alebo novší koberec v obývačke priestor zveľadí. Keď ešte omaľujete steny, váš byt bude vyzerať ako nový.

Najväčšiu investíciu si vyžaduje najmä kúpeľňa, kde výmena vane, sprchového kúta, umývadla, dlažby a obkladu vyjde oveľa viac ako investícia do novej obývačky. Prekvapujúco ale najviac vyjde investícia do zatepľovania panelového domu. Tých je na Slovensku mnoho a konkrétne správa bytov v Bratislave si dáva záležať, aby novorekonštruované okolie paneláka a samotný panelák vyzeral aj po rokoch ako nový.

Ako si zveľadiť starší byt v panelovom dome

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu