Ako sa zbaviť bolestí hlavy bez užívania liekov

V Choroby, Zdravie

Bolesťami hlavy trpel každý z nás. Ak mávate pocit, že bolenie hlavy je u vás na dennodennom poriadku, nájdite si informácie na internete ako si pomôcť. Nenapchávajte sa zbytočne nezdravými liekmi, ktoré bolesť otupia a nie ju vyliečia. Ako sa zbaviť týchto nepríjemných bolestí?

shutterstock_178155887

Pospite si

Spánok je účinný liek, ktorý dostanete zadarmo. Neuškodíte vášmu žalúdku ani črevám. Je jedno, či je jedna hodina po obede – spánok si doprajte, keď to váš organizmus potrebuje. Akonáhle sa nachádza v práci a posteľ tam nemáte, skúste si aspoň 10 – 15 minút spraviť prestávku. Choďte na vzduch a uvidíte, že vás to aspoň trošku pomôže zabudnúť na silné bolesti.

Vypnite hudbu

Ak vás zaskočí bolesť hlavy nečakane a vo vašej v blízkostí hrá hudba, radšej sa vzdiaľte. Silné vibrácie bolesť hlavy len zintenzívnia a vám spôsobia väčšie komplikácie. Hudbu môžete počúvať aj neskôr. Uvidíte, že po vypnutí hudby vaše bolesti hlavy ustúpia.

Napite sa

Zintenzívnite pitie. Pitný režim je dôležitý a ak vás pochytila nepríjemná bolesť hlavy, vypite aspoň pol litra vody, minerálky alebo bylinkového čaju. Mätová čaj je blahodárny liek, ktorý vášmu zdraviu vôbec neuškodí. Upokojuje organizmus a vám pomôže pri intenzívnych bolestiach hlavy.

Načo sa zbytočne napchávať liekmi, keď si môžete poradiť aj inak?

Ako sa zbaviť bolestí hlavy bez užívania liekov

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu