Ako sa obliekať na začiatku jesene?

V Oblečenie a doplnky

Leto sa už pomaly končí a vy ste už určite premýšľali nad tým, čo všetko budete nosiť práve cez toto prechodné obdobie, kým sa natrvalo neprejaví jeseň. September patrí k najrizikovejším mesiacom v roku, a to len kvôli tomu, lebo rána bývajú extrémne chladné, zato cez deň teploty stúpnu vysoko. Ako sa teda obliekať? Poradíme si.

Hrubšie kardigány

V tomto období naplno zúžitkujete hrubšie kardigány v neutrálnych farbách. Sú štýlové, zahrejú vás a v prípade potreby si ich dáte dole bez toho, aby ste si pokazili účes. Okrem kardigánov môžete nosiť aj svetríky. Tých sa však nanosíte dosť počas celého zimného obdobia.

Tričká s trojštvrťovým rukávom

Sú vhodné do práce, ale aj na stretnutie s kamarátkami. Opäť odporúčam skôr jednofarebné, poprípade pásikavé tričká z kvalitnej bavlny, ktoré nekúšu, ale sú príjemné na dotyk a dobre sajú pot. Môžete ich nosiť k džínsom, ale aj elegantným nohaviciam a saku.

Sukne

Ak preferujete skôr elegantnejší štýl pred tým športovým, sukniam sa nevyhýbajte. Sú typicky ženské, zvýraznia vaše nohy a ešte k tomu aj zakryjú široké boky. Sukne nepatria len do letného šatníka. Môžete ich nosiť nielen cez leto, ale aj na jeseň a dokonca aj cez zimu. Vtedy však nesmiete zabúdať na hrubé pančuchy.

Chráňte si krk

Toto obdobie je, ako sme si spomínali, rizikovým kvôli veľkým výkyvom teplôt. Práve preto by ste si mali chrániť krk teplými šatkami, poprípade šálmi. V obchodoch ich nájdete hneď niekoľko, takže sa nemusíte báť, že si nevyberiete ani jeden.

Ako sa obliekať na začiatku jesene?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu