Ako sa dá ľahko a trvalo schudnúť s diétou?

V Komerčné články

Problém nadváhy a obezity trápi čoraz viac ľudí aj na Slovensku. Stravovanie sa v reštauráciách s rýchlym občerstvením, sedavé zamestnanie a nulový pohyb sú priamo úmerné tomu, aká je postava a zdravie väčšiny našej dospelej populácie. Je však v dnešnej dobe ozaj vhodné sa nezdravo stravovať a žiť pasívnym životom pred televízorom alebo počítačom?

Mnoho ľudí rieši problém nadváhy až keď sa dostavia vážne zdravotné problémy či komplikácie. Niekedy však býva aj neskoro a preto, ak patríte medzi ľudí s nadváhou, treba riešiť tento problém okamžite.

Protissimo_jedla_karticky_male

Najúčinnejšie riešenie je schudnúť s diétou, ale zároveň zmeniť aj životný štýl a stravovanie, ktoré sú kľúčové k dlhodobému výsledku a pevnému zdraviu. Samotná diéta len zredukuje Vašu hmotnosť na normu, ale treba začať zdravým životom aj žiť. Mnoho diét na tento druhý a veľmi kľúčový aspekt nemyslí a preto sa cykly JOJO efektu opakujú pravidelne.

Diétnych programov, ktoré ponúkajú komplexnú starostlivosť, teda redukciu hmotnosti a aj zmenu stravovania pod odborným dohľadom, nie je veľa a preto nie je až také ťažké si vybrať.

Jednou z nich je aj bielkovinová diéta PROTISSIMO, ktorá je zameraná na chudnutie bez JOJO efektu a to zabezpečením trvalej zmeny. Svojimi chutnými produktmi spríjemňuje proces chudnutia rozdelený do 4 fáz a učí ľudí k zdravšiemu spôsobu života. Na nervozitu, hlad či monotónnosť musíte zabudnúť. Diétny program PROTISSIMO je navrhnutý tak, aby sa čo najlepšie podobal normálnemu režimu dospelého človeka. Preto, keď ukončíte diétu sa nemusíte báť JOJO efektu a teda návratu zredukovaných kilogramov. Osvojené zdravé stravovacie návyky sú zárukou dlhodobého pozitívneho výsledku.

S diétou PROTISSIMO sa dá schudnúť 5, ale aj 50 kilogramov zdravo a efektívne, aj vďaka odbornému dohľadu lekára alebo odborného konzultanta, s ktorým absolvujete celý redukčný program. Ten na základe pravidelných konzultácií a vyšetrení na prístroji Inbody, vie Vaše chudnutie nasmerovať tak, aby bolo čo najúčinnejšie a trvalé. Výsledky diétneho programu PROTISSIMO sú garantované, ak sa dodržia všetky postupy.

Chudnúť s PROTISSIMO je jednoduché a pritom tak účinné! Schudnite raz a navždy a žite zdravším životom. Zdravie máme iba jedno a to si treba chrániť.

Ako sa dá ľahko a trvalo schudnúť s diétou?

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu