Akné robí problémy nielen mladým ženám

V Vlasy, pleť a telo

Možno budete prekvapené, ale rok čo rok sa zvyšuje počet žien v strednom veku, ktorým sa objavilo akné a nevedia si s ním rady. Ak aj vás trápia hnisajúce vyrážky po celom tele, odporúčame vám vyhradiť si pár minút na prečítanie užitočných rád, ktoré mnohým ženám pomohli a ak budete chcieť, môžu pomôcť aj vám.

Laserová liečba

Správne čistenie pleti

Ak používate make-up a sem-tam sa vám stane, že sa zabudnete odlíčiť, póry sa vám začnú zanášať a začnú vznikať nepríjemné až bolestivé vyrážky. Vždy večer, keď už viete, že nikam nepôjdete, sa odlíčte. V najlepšom prípade hneď ako prídete domov z práce, z výletu alebo z posedenia s kamarátmi. Pleť si potrebuje oddýchnuť a vy by ste jej to mali dopriať. Ak sa vám pleť výrazne mastí a póry sa vám neustále upchávajú, odporúčame vám vyberať namiesto micelárnej vody pleťový krém na odličovanie.

Domáce masky

Keď sa vám naskytne voľná chvíľa, využite tento čas na výrobu domácej masky. Buď si zvoľte klasickú uhorkovú masku, alebo si spravte odvar z repíka. Vezmite si odličovací tampón a namočte si ho do odvaru pripraveného z repíka (usušený alebo čerstvý repík zalejte vriacou vodou). Repík pleť dezinfikuje a zbavuje sa bolestivého akné v priebehu krátkej doby. Keď nemáte prístup k repíku, skúste sa v lekárni a v drogérii popýtať na sírové mydlo. To pomáha akné vysušovať, ale pozor, neaplikujte ho na nenapadnutú pokožku. Vždy len na akné.

Akné robí problémy nielen mladým ženám

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu