Agentúra ROKO: Ako získať prácu v reklame?

V Komerčné články

Už dlhšie sa obzeráte po zamestnaní, ktoré by vám prinieslo osoh nie len po stránke osobnej, ale aj finančnej? Podarilo sa vám získať prácu snov a vy sa zo všetkých síl snažíte robiť všetko pre to, aby ste vášho nového šéfa presvedčili o svojich kvalitách? V tom prípade si dajte pozor, aby ste príliš netlačili na pílu a nepôsobili strojene, mohlo by to mať neželaný efekt. 

shutterstock_92845171
Veľkým problémom mnohých ľudí v reklame je to, že reklamu vnímajú ako umelecké soaré, kde s ďalšími obdobnými spolustolovníkmi posedávajú s cigaretkou pri kávičke alebo pohári vína a snažia sa prísť na niečo geniálne a kreatívne, za čo dostanú Zlatý klinec. Len pár jedincov rieši dobrý časový manažment, rozpočty a znalosti trhu. Škoda.
„Najviac v reklame chýba pokora a rešpekt. Možno klient neovláda anglikanizmy, ktoré v reklame bežne používame, ale rozumie svojmu biznisu a životu,“vysvetľuje Ing. Peter Kuba, riaditeľ agentúry Roko.
Treba si uvedomiť, že by sme sa nemali vnímať ako majstri sveta. Základom je vedieť počúvať, premýšľať a aspoň trošku sebareflexie. V reklame sú tvoriví ľudia často majúci tendenciu si myslieť, že ich výtvor je to najlepšie, čo môže byť. Nemusí to byť tak. Musíme sa vedieť spätne pozrieť na svoj výstup, vždy sa dá všetko zlepšiť alebo urobiť lepšie.
Aktuálne má Agentúra Roko 15 zamestnancov, z toho piati sú jej súčasťou od vzniku pred dvadsiatimi rokmi. Darí sa nám u nás držať ľudí, ktorí naozaj vedia svoju robotu robiť.  Chceli by ste pracovať v reklamnej agentúre a podielať sa na tvorbe inšpiratívnych reklám ? Bližšie informácie o ponukách stáží, vzdelávania a skúsenosti pre šikovných ľudí nájdete v našej na našej web stránke www.konzultaren.sk.
Agentúra ROKO: Ako získať prácu v reklame?

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu