5 dôvodov, prečo si zadovážiť domácu vírivku

V Komerčné články

Vírivky boli kedysi pre bežného smrteľníka nedosiahnuteľnou formou relaxu. Vídali sme ich v televízii a v najluxusnejších hoteloch. No ak ste náhodou nepatrili k horným desaťtisíc, ktorí v takýchto hoteloch dovolenkujú, mohli ste o nich iba snívať. Doba je však iná a dnes patria vírivé vane k základnému vybaveniu bežných hotelov, relaxačných centier i horských chát. Pomaly sa presúvajú aj do domácností. Ak nad vlastnou vírivkou stále váhate, pomôžeme vám rozhodnúť sa.

virivky-albixon.sk

1. Domáca masáž – Samozrejme, vírivá vaňa nedokáže plnohodnotne nahradiť ruky šikovného maséra, ale má k tomu pomerne blízko. Väčšina z nás nemá čas ani prostriedky na to, aby si dennodenne dopriala uvoľnenie u maséra. Ak nepatríte k tým šťastlivcom, ktorých partner toto umenie praktizuje, musíte si nájsť iné alternatívy. Vírivka dokáže krásne uvoľniť stuhnuté svalstvo po celom dni sedenia v kancelárii. Vďaka hydromasážnym tryskám nasmerujete prúd vody na časti tela, kde si to masáž žiada najviac.

2. Zdravotné účinky – priaznivý vplyv vody a jej prúdu sa odrazí i na vašom zdraví. Teplá voda uvoľní stuhnuté svaly, rozprúdi krv, čím pomáha k zdraviu krvného obehu, ciev. Takto predchádzate srdcovo- cievnym chorobám, najčastejším zdravotným problémom dnešných Slovákov. Pozitívne sú aj účinky na psychické zdravie vďaka tomu, že sa uvoľníte a oddýchnete si. Lepšie sa vám aj prekrvuje koža a odstraňujú jej odumreté časti. Vírivka tak prospieva i vašej kráse.

3. Skvelý program na párty – ak radi usporadúvate oslavy u vás doma, vírivka je skvelý spôsob ako ich spraviť nezabudnuteľnými. Vaši priatelia sa k vám budú radi vracať, relax vo vírivke si nedoprajú hocikedy a hocikde. Stanete sa najobľúbenejšími hostiteľmi.

4. Lepšia kvalita spánku – vírivý kúpeľ pred spaním uvoľňuje natoľko, že dokáže pomôcť pri problémoch so spánkom. Tie má veľká časť populácie a liečiť ich bez tabletiek, pomocou príjemnej zábavy, je najlepší spôsob ako sa ťažkostí zbaviť.

5. Možno ju využívať celoročne – vo vonkajšom bazéne sa asi ťažko okúpete uprostred treskúcej zimy. Vírivé vane sú však priam ideálne na dlhé zimné večery. Rozdielne teploty vám dokonalo nahradia saunu. Vyskočiť po horúcom kúpeli a vyváľať sa v snehu je prekvapivo zábavný a liečivý zážitok.

Spoločnosť Albixon, ktorá vírivky predáva, zdôrazňuje, že je možné ich inštalovať do exteriéru, ale i interiéru. Keď si však kupujete vírivku, naša rada znie – vždy do exteriéru! Kúpanie uprostred prírody je tak možné v každom ročnom období a to je relax na nezaplatenie.

5 dôvodov, prečo si zadovážiť domácu vírivku
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu