4 spôsoby, ako si dodať energiu počas pracovnej doby

V Tipy & triky

Stále sa vám zíva počas pracovnej doby? Napriek tomu, že ste sa vyspali, cítite sa malátne a najradšej by ste si ľahli do postele a spali? Poradíme vám, ako si dodať energiu počas pracovnej doby. Nebojte sa, nič náročného.

1. Raňajky pred odchodom do práce

Produktivitu v práci nezískate tým, že tam prídete s prázdnym žalúdkom. Počas pracovnej doby budete potrebovať veľa energie, preto je viac než nutné pripraviť si ráno výživné raňajky bohaté na vlákninu. Odporúčame vám raňajkovať cereálie s mliekom, čerstvé ovocie alebo čerstvú zeleninu.

2. Pohybové aktivity

Nielen ráno po prebudení, ale kľudne aj počas pracovnej doby si ponaťahujte svaly, pretože nie je nič horšie, ako stuhnutý krk a extrémne bolesti v krížovej oblasti. Ráno vám odporúčame spraviť zopár drepov a klikov. Keď tak, vyskúšajte plank. Ten pomáha udržať chrbticu v stabilnej polohe.

3. Kávička až po raňajkách

Nikdy si nedávajte kávu pred raňajkami. Začne vás tak bolieť žalúdok a počas pracovnej doby sa budete cítiť len zle. Najskôr si doprajte porciu raňajok a následne tak hodinku – hodinku a pol po raňajkách si dajte kávičku.

4. Odreagovanie počas pracovnej doby

Pod odreagovaním počas pracovnej doby máme na mysli komunikáciu s kolegami. Komunikácia s kolegami bude pre vás príjemné spestrenie pracovnej doby a v konečnom dôsledku – pracovná doba vám ubehne oveľa rýchlejšie, ako keby celých osem hodín máte mlčky sedieť/ stáť a robiť.

4 spôsoby, ako si dodať energiu počas pracovnej doby

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu